3M Scotch-Weld SF20 Ціаноакрилатний клей моментальний

Артикул (SKU): SF20
429.00
грн
Немає в наявності
обсяг

Опис товару

Ціаноакрилатний клей (моментальний клей, супер клей) 3M Scotch-Weld SF20 – модифікований етилціаноакрилатний клей надзвичайно низької в'язкості, що дуже швидко твердне. Об'єм тюбика потрібно вибрати зі списку.

Склеює різні матеріали, у тому числі такі, що важко склеюються – пластмаси, резини, – а також такі, що складно очистити: дерево, шкіру, картон. Ціаноакрилатний супер клей 3М SF20 має високу швидкість затвердіння та рекомендується для склеювання пластиків, гум, деревини, картону, шкіри, металів і інших типових матеріалів.

Меншою мірою, ніж інші поширені ціаноакрилати залежить від вологості поверхні. Клей SF20 рекомендується використовувати на гладеньких поверхнях із щільним приляганням.


Характеристики ціаноакрилатного клею 3M SF20:
 
Хімічний склад (основа) етилціанакрилат
Агрегатний стан рідина
В'язкість 12-22 сПз
Колір прозорий
Максимальна величина монтажного зазору 0,1 мм
Вказівки із застосування ✓ Склеюйте максимально чисті, сухі, знежирені поверхні без пилу та бруду. Попередньо проведіть легку абразивну обробку поверхні, потім знежирте, наприклад, ізопропиловим спиртом.

✓ Ціаноакрилатний клей 3М SF20 як правило потрібно наносити просто з пляшечки.

✓ Нанесіть мінімально можливу кількість клею на одну з поверхонь, щільно притисніть деталі на 5-10 секунд. Не наносьте велику кількість клею: це погіршить клейове з'єднання та сповільнить склеювання.
Час затвердіння 3-30 сек
Діапазон температур при постійній роботі від -50 до +80°С
Час повного затвердіння 24 години
Міцність на відрив ISO 6922 21 МПа
Властивості клейового з'єднання ✓ Повне ствердіння досягається як правило через добу. Низька вологість або низька температура уповільнюють процес ствердіння.

✓ Після ствердіння клейове з'єднання може витримувати температури до +80°С. Також стверділий ціанакрилатний клей як правило добре переносить дію багатьох мастил і розчинників. Довготривала вологість, потрапляння води або занурення в воду можуть негативно вплинути на клейове з'єднання, залежно від проміжку та склеєних матеріалів. Рекомендуємо покупцям провести власне тестування.
 
Рекомендовані товари
Цікаві статті