3M™ Scotch-Weld™ SF100 Ціанакрилатний клей, 20г

Артикул (SKU): SF100
378.00
грн
Немає в наявності

Опис товару

Ціанакрилатний клей (моментальний клей, супер клей) 3M™ Scotch-Weld™ SF100 – модифікований етилціаноакрилатний клей низької в'язкості, що дуже швидко тведне.

Клей 3М Scotch-Weld (раніше Rite-Lok) SF 100 поставляється в тюбику 20 гр.

Особливості

Клей Scotch-Weld SF100 рекомендується для швидкого склеювання пластиків, гум, деревини, картону, шкіри, металів та інших поширених матеріалів. Рекомендується використовувати на гладеньких поверхнях з щільним приляганням.

Властивості

Основа Етилціаноакрилат
Розчинність Ацетон, метилетилкетон
В'язкість, сПз 80 - 120, типова величина 90
Колір Прозорий

Характеристики

Здатність до заповнення зазорів 0,15 мм
Час транспортної міцності 3-30 сек
Час повного затвердіння 24 години
Міцність на відрив (ISO6922) 21 МПа
Вологостійкість Нестійкий при тривалому впливі високої вологості.
Температурний діапазон експлуатації Від -50 до +80°C

Рекомендації з використання

Швидкість ствердіння дуже висока, тому необхідно одразу точно розташувати деталі. Пористі поверхні можуть потребувати використання активаторів Scotch-Weld, а деякі пластики – праймера Scotch-Weld АС77. Переконайтеся, що поверхні чисті та сухі, не жирні або іншим чином не забруднені. Нанесіть продукт із пляшечки на одну поверхню та щільно притисніть деталі, що з'єднуються, на час до досягнення транспортної міцності (до 30 секунд). Слід наносити якомога меншу кількість ціаноакрилатного клею – нанесення надмірної кількості уповільнює ствердіння та знижує міцність з'єднання.

Зберігання

Зберігайте клей у сухому прохолодному місці, не допускайте потрапляння сонячного світла. У цих умовах термін зберігання за кімнатної температури складе 12 місяців.
Рекомендовані товари
Цікаві статті