Розміщення замовлення


Оформити покупку можна таким чином:
 
 
 

Оплата замовлення

Ви можете вибрати форму оплати:

Для юридичних осіб:
Якщо Ви замовляєте у нас продукцію вперше, для правильного оформлення документів просимо при замовленні надіслати нам на електронну пошту info@business-partner.com.ua свідоцтво про реєстрацію та, якщо Ви є платником ПДВ, свідоцтво платника ПДВ (витяг). Після розміщення й уточнення замовлення ми виставимо рахунок для оплати. Супровідні документи (оригінал рахунку-фактури та видаткова) зазвичай пакуються разом із замовленням, але на вимогу Покупця можуть бути надіслані поштою.

Для приватних осіб:
Після розміщення й уточнення замовлення ми виставимо рахунок для оплати, який Ви зможете оплатити через інтернет-банкінг, термінал або у відділенні будь-якого банку.


Доставка замовлення
Після розміщення замовлення ми зв'яжемося з Вами й узгодимо доставку.

Доставка по Києву нашим кур'єром здійснюється протягом 1-3 робочих днів, сума мінімального замовлення для доставки по Києву – 1500 грн., вартість доставки – від 60 грн. У разі розміщення й оплати замовлення на суму понад 3500 грн. (за роздрібними цінами) доставка нашим кур'єром по Києву – безкоштовна.

Доставка по Україні здійснюється засобами транспортної компанії «Нова пошта». Сума мінімального замовлення для відправки транспортною компанією складає 200 грн. Покупець самостійно оплачує вартість транспортних послуг, а також страхування, за тарифами перевізника.