Політика конфіденційності

Політика конфіденційності, що застосовується до збирання, зберігання, та використання персональних даних користувачів.

1. Загальні положення
ПП «ДК Бізнес-Партнер» дотримується законодавства України та поважає права своїх Покупців. Політика конфіденційності (далі – Політика) повністю відповідає Закону України від 01 червня 2010 року №2297-VI «Про захист персональних даних». Вона визначає правила обробки персональних даних користувачів сайту (далі – Даних), і способи їх захисту.

Шановні користувачі!

При роботі з нашим сайтом, просимо ознайомитися з наступною інформацією:
2. Права Суб'єкта персональних даних
Права Користувача, як суб'єкта персональних даних визначаються ст. 8 закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI.

3. Дані, що обробляються на сайті business-partner.com.ua
У відповідності з цією політикою, для обробки приймаються наступні Дані:
  1. ПІБ Користувача або назва юридичної особи.
  2. Телефон.
  3. Адреса електронної пошти.
  4. Адреса доставки товару.
  5. Реквізити юридичної особи.
  6. Інші дані та коментарі, що стосуються замовлення Товарів.
Доступ до персональних даних мають лише уповноважені співробітники ПП «ДК Бізнес-Партнер». Усі співробітники Компанії, що мають доступ до персональних даних, дотримуються політики щодо забезпечення конфіденційності та захисту персональних даних.

4. Цілі обробки і використання Даних ПП «ДК Бізнес-Партнер» використовує Дані для аналізу дій Користувача на Сайті business-partner.com.ua для проведення аналітики, щоб дізнатися переваги Користувача і наповнити сайт корисною та необхідною інформацією, зробити його більш зрозумілим і зручним.

5. Порядок збору, зберігання і передачі Даних
ПП «ДК Бізнес-Партнер» вживає всіх заходів в рамках своїх можливостей, щоб забезпечити збереження Даних, виключити несанкціонований доступ до Даних сторонніх осіб.

Дані Користувача не передаються третім особам, за винятком випадків, визначених законодавством України.

У разі подання невірних або некоректних Даних, Користувач може їх виправити. Коректні дані менеджери ПП «ДК Бізнес-Партнер» приймають електронною поштою або за телефонами, вказаними у розділі «Контакти».

Термін обробки Даних не обмежений.

6. Авторське право
Сайт business-partner.com.ua, його компоненти (включно, але не обмежуючись), з текстами, відео-та фотоматеріалами, таблицями, дизайном сторінок, програмним кодом, базами даних і скриптами охороняються Законом України «Про авторське і суміжні права», іншими законодавчими і нормативними актами України, а також Міжнародними нормативно-правовими актами.

Користувач несе повну відповідальність за дотримання авторських прав та інших вимог щодо завантаження та копіювання матеріалів із сайту business-partner.com.ua. Ми просимо Вас використовувати матеріали сайту business-partner.com.ua тільки для особистого, некомерційного використання. Поширення, зміна, передача, використання або повторне використання інформації, розміщеної на Сайті business-partner.com.ua, заборонені для публічних або комерційних цілей без письмового дозволу ПП «ДК Бізнес-Партнер». При використанні матеріалів сайту business-partner.com.ua просимо Вас посилатися на сайт business-partner.com.ua, як на джерело. Це обмеження поширюється на копіювання матеріалів сайту business-partner.com.ua на сторонніх веб-ресурсах, у тому числі особистих сторінках Користувача, у соціальних мережах, блогах.