Обмін, повернення, гарантії

Умови повернення та обміну

Товар, який Ви придбали у компанії ПП «ДК Бізнес-Партнер», Ви можете повернути (обміняти) протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, відповідно до закону України «Про захист прав споживачів».

ВИНЯТКИ
Обов'язкові умови для повернення або обміну товару належної якості:
 1. Товар повинен бути новим, без слідів використання, належного товарного вигляду.
 2. Наявність оригінальної та неушкодженої упаковки.
 3. Наявність квитанції про оплату.

Ми змушені відмовити у поверненні або обміні, якщо:
Перед тим, як повернути товар, необхідно обов'язково зв'язатися з менеджером для оформлення заявки на повернення. Повернення здійснюється за допомогою перевізника «Нова Пошта», або ж у пункті самовивозу (м. Вишневе, Київська обл., Києво-Святошинський р-н).

Повернення через Нову Пошту
 1. Товар можна повернути Новою Поштою протягом 14 днів з моменту отримання замовлення або дати оформленої видаткової накладної.
 2. Для відправки товару необхідно зв'язатися з менеджером відділу продажів за телефоном (050) 339-81-18, для уточнення деталей повернення.
 3. Пересилання товару здійснюється за рахунок Покупця.
 4. Після відправки товару необхідно повідомити менеджеру номер декларації.
 5. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного виду здійснюється повернення грошових коштів протягом 14 днів після відправки.

Повернення у Вишневому:
 1. Повернення у м. Вишневе здійснюється тільки в пункті самовивозу протягом 14 днів з моменту покупки, Покупцем особисто, з паспортом.
 2. Перед тим, як повернути товар, необхідно зв'язатися з менеджером за телефоном (050) 339-81-18 та оформити заявку на повернення. Офіс і склад знаходяться за адресою: м. Вишневе, вул. В. Чорновола, 41А. При собі слід мати паспорт.
 3. Після повернення товару за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду здійснюється повернення грошових коштів способом, аналогічним способу оплати, протягом 7 банківських днів.


Гарантія якості
ПП «ДК Бізнес-Партнер», офіційний дистриб'ютор компанії 3М™ в Україні, надає гарантію відповідності якісним вимогам заводу-виробника на всі товари 3М™, які Ви придбали на сайті business-partner.com.ua. З питань отримання даного сертифікату, Ви можете звернутися до наших менеджерів. Сертифікат замовляється за фактом здійснення покупки товару. Підтвердженням покупки є видаткова накладна або квитанція про оплату товару.

Обов'язковою умовою гарантії якості товарів 3М є належне зберігання Покупцем придбаної продукції. Наведемо кілька загальних правил. При отримані товару при доставці кур'єром, самовивозі, або на Новій Пошті, перевіряйте кількість, комплектність і відсутність дефектів товару. Комплектність визначається описом на сайті business-partner.com.ua або технічними характеристиками. Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону (050) 339-81-18.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні випадки:

Заводський брак
Завдяки системі управління якістю 3М випадки заводського браку продукції 3М вкрай рідкісні, але, звичайно ж, навіть подія з дуже маленькою ймовірністю може коли-небудь статися. Якщо у Вас виникли питання, якомога швидше зв'яжіться з нашим менеджером по телефону (050) 339-81-18. Спільно з технічним представником 3М Україна менеджер постарається встановити джерело проблеми. При підозрі на заводський брак, Вам необхідно вислати товар на відділення Нової Пошти, або, якщо це зручно, самостійно привезти за адресою: м Вишневе, вул. В. Чорновола, 41А. Наявність або відсутність заводського браку визначається технічним представником 3М Україна. У разі підтвердженого випадку заводського браку (невідповідності товару якісним вимогам заводу-виробника), ми повернемо Вам гроші або обміняємо товар у встановлений Законом термін. Дані зобов'язання не поширюються на товар, що зберігався без дотримання норм зберігання.

У разі повернення товару та підтвердження технічним представником 3М Україна заводського браку, магазин бере на себе витрати на пересилку. Для цього необхідно надати чек за пересилку товару.

Сертифікація продукції
ПП «ДК Бізнес-Партнер» здійснює продаж тільки сертифікованих товарів.
Усі товари мають підтвердження їхньої відповідності санітарним нормам України.
З питань отримання сертифіката відповідності якісним вимогам заводу-виробника, Ви можете звернутися до наших менеджерів. Сертифікат випускається на конкретну партію продукції, і замовляється нами у виробника, компанії 3М™, за фактом здійснення покупки товару.
Гігієнічний сертифікат (висновок санітарно-епідеміологічної експертизи, санітарно-епідеміологічний висновок).
***
Уся продукція вироблена на заводах компанії 3М™, що відповідають стандартам менеджменту якості ISO9001: 2008.
***
Якщо в картці товару немає MSDS (паспорта безпеки), Ви можете звернутися до нашого менеджера, або спробувати пошук Паспорту безпеки продукту тут або тут.

Відмова від відповідальності
Продукція, представлена на сайті business-partner.com.ua, призначена тільки для професійного застосування. У випадку клейових матеріалів – це приклеювання чи клейовий монтаж, у разі засобів індивідуального захисту – захист від шуму, уламків, шкідливих випарів. Уся продукція призначена ВИНЯТКОВО для застосування за призначенням, зазначеному в описі товарів на сайті, в інструкціях, сертифікатах, в TDS (технічних характеристиках) і MSDS (паспортах безпеки).

3М™ Промислові клейкі стрічки та клеї (IATD) НЕ СЕРТИФІКОВАНІ ТА ЗАБОРОНЕНІ ДО ЗАСТОСУВАННЯ В ХАРЧОВИХ І МЕДИЧНИХ ЦІЛЯХ (включаючи контакт з тілом і їжею)!

Використовувати СТРОГО за призначенням!

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Інструкції та вказівки:
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ст.4, п.3., Покупцям необхідно дотримуватися наступних правил:
1) Перед покупкою і початком експлуатації товару ознайомитися з його описом на сайті, правилами експлуатації, інструкціями, TDS (технічними характеристиками) і MSDS (паспортами безпеки).
2) Якщо у Вас залишилися питання щодо властивостей, призначення, умов і правил застосування товару – перед покупкою та початком експлуатації товару звернутися до наших менеджерів (за одним із телефонів у розділі Контакти) за додатковими поясненнями, рекомендаціями та документами.
3) Застосовувати товар відповідно до призначень і правил, зазначених в описах товарів, інструкціях, TDS (технічних характеристиках) і MSDS (паспортах безпеки).
4) З метою запобігання негативних для Покупця наслідків застосування товару – застосовувати рекомендовані виробником засоби безпеки, а в разі відсутності даних правил у документації – звернутися до наших менеджерів (за одним із телефонів у розділі Контакти), і дотримуватися розумних засобів захисту при роботі з хімічної продукцією. Загальні рекомендації: робота у провітрюваному приміщенні, з наявністю вентиляції; застосування захисних комбінезонів, рукавичок, захисних окулярів, масок із вугільними та протиаерозольними фільтрами. Виключити можливість контакту з очима. Виключити можливість контакту зі шкірою. Не ковтати.

ПП «ДК Бізнес-Партнер» прагне до максимально повного і точного відображення опису товарів, представлених на сайті business-partner.com.ua, використовуючи в тому числі, але не обмежуючись технічною інформацією компанії-виробника 3М™, а також професійним досвідом наших замовників і фахівців. Однак ПП «ДК Бізнес-Партнер» не гарантує абсолютної точності і повноти матеріалів, розміщених на сайті business-partner.com.ua.

ПП «ДК Бізнес-Партнер», відповідно до політики компанії-виробника 3М™, НЕ ГАРАНТУЄ, що товари на сайті business-partner.com.ua підходять для конкретного застосування Покупця. Це пов'язано як з неможливістю контролювати виробничий процес Покупця, так і з різними умовами експлуатації і великою різноманітністю хімічних складів матеріалів (наприклад, пластиків, фарб), склеювання яких не завжди дає однакові результати. Ми в будь-якому випадку рекомендуємо Покупцеві спершу замовити безкоштовні зразки продукції (якщо це можливо, як наприклад, в разі багатьох скотчей), або придбати мінімальну пробну партію товару, і з даними матеріалами провести власне тестування в конкретних умовах застосування. Таким чином Ви визначите, чи підходить цей товар Вам.

ПП «ДК Бізнес-Партнер» у будь-який час без повідомлення про це Користувача може вносити зміни в описи, представлені на даному сайті, а також в ціни на продукцію. ПП «ДК Бізнес-Партнер» прагне підтримувати актуальність всіх даних, але не бере на себе зобов'язання з їхнього негайного оновлення.

ПП «ДК Бізнес-Партнер» не несе відповідальності за будь-які прямі та / або непрямі збитки (включно, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання товарів, придбаних на сайті business -partner.com.ua.

Якщо Ви не знайшли потрібної Вам інформації – будь ласка, зверніться до співробітників нашої компанії!
Ми завжди раді Вам допомогти!