3M™ ATG-700 Пістолет-аплікатор для двостороннього скотчу

Артикул (SKU): ATG-700
822.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

Пістолет для скотчу 3M ATG-700 для тонких двосторонніх клейких стрічок 3М.
 
Як працює пістолет-аплікатор ЗМ ATG? Коли Ви тиснете на гашетку і наносите клейкий шар скотчу на поверхню, захисний шар (лайнер) змотується всередину пістолета та не заважає роботі. Система ATG незамінна у виробництві канцелярських і поліграфічних виробів, сувенірів, рекламних і POS-матеріалів: легко, швидко, чисто. Чудове рішення, щоб склеювати папір, картон, фольгу, легку тканину, плівки.

Відеоогляд аплікатора для двостороннього скотчу 3М ATG-700Відео інструкція як користуватися пістолетом для двосторонньої клейкої стрічки 3М ATG-700


Пістолет призначений для нанесення двосторонніх скотчів 12 мм шириною. Клейкі стрічки шириною 6 мм також можна наносити, але з адаптером.

Один із найкращих варіантів скотчів для пістолета 3M ATG-700 – це двостороння липка стрічка 924 шириною 12 мм.

Система Scotch ATG дозволяє швидко наносити клеєпереносні скотчі пістолетом. Зручно склеювати різні види паперу та картону, дерев'яні, пластикові й металеві багети та шпроси, щільний пінопласт. Із системою ЗМ ATG легко клеїти конверти, буклети, папки, пакети й коробочки, кишеньки, фотокартки (світлини), етикетки, плівки й фольгу.

Пропонуємо купити оригінальний пістолет для тонкого двостороннього скотчу 3М ATG і клейкі стрічки до нього в Києві й з доставкою по Україні!
 
Рекомендовані товари