3M™ Dual-Lock™ SJ-3552 чорний, тип 170 штук на кв. дюйм, ширина 25 мм

Артикул (SKU): SJ-3552
280.00
грн
Під замовлення
Мінімальна партія
-
91
+
   шт.

Опис товару

Чорна застібка 3М Dual Lock 3552 типу "грибок" з клейкою основою VHB. Ширина 25мм, кількість грибків 170 штук на дюйм кв. (низька щільність грибків). Рекомендується використовувати у поєднанні з Dual-Lock SJ-3551, у якого висока щільність грибків (400 штук на дюйм² або ~ 62 шт. / см²).

Акриловий клей VHB на застібці забезпечує виняткову кінцеву адгезію. Завдяки відмінній термо- і вологостійкості, а також стійкості до УФ-випромінювання підходить навіть для використання на вулиці. Стійкий до пластифікаторів і довговічний, клей VHB дозволяє надійно закріпити застібку в автомобілі, в інтер'єрі та на вулиці, на виробництві.

Ресурс: понад 1000 циклів з'єднання / роз'єднання.
 
Рекомендована норма: 60 см² на 1 кг навантаження (на зрушення).
 
Діапазон робочих температур: від -30°С до +70°  постійно; від -30°С до + 95°С короткочасно.

Як правильно наклеювати застібку липучку ЗМ Dual Lock:
  • Приклеювати застібки слід при температурі вище +20°С. Поверхні, на які будуть приклеєні застібки, слід очистити від пилу, забруднень і вологи водним розчином ізопропілового спирту (1:1) або (на вибір) гептаном, толуолом або чистим ацетоном.
  • При наявності оксидної плівки, корозії або погано прилеглої фарби обробіть поверхню абразивною губкою (типу Scotch-Brite). Протріть насухо поверхню серветкою для видалення вологи і пилу.
  • З'єднайте (щоб було чутне клацання) однакові по довжині відрізки застібки, зніміть з однієї половинки захисний шар (лайнер), і приклейте на очищену поверхню. Після приклеювання двох з'єднаних відрізків Дуал-Лока до однієї поверхні, не роз'єднуючи застібку, зніміть лайнер з другого відрізка і прикладіть до клейового шару очищену поверхню другої деталі. Сильно притисніть деталі одна до одної.
  • Не рекомендується прикладати тиск безпосередньо на з'єднувальні «грибки» застібок щоб уникнути їхньої деформації і зниження якості з'єднання. Підвищити стійкість до задиру країв можна, закругливши кути. Не слід торкатися до клейового шару після видалення захисного шару. У деяких випадках може бути потрібно зачистити поверхню абразивами або застосувати праймер для підвищення адгезії.
  • Міцність з'єднання зростає з часом, разом зі змочуванням поверхонь клеєм. При кімнатній температурі приблизно 50% від кінцевої міцності досягається за перші 20 хвилин, 90% – через 24 години, 100% – через 72 години.
Рекомендовані товари