Застібка-липучка самоклеюча 3M SJ-3572 Hook & Loop з акриловим клеєм, сторона «гачок», колір чорний, ширина 25мм

Артикул (SKU): SJ-3572
126.00
грн
Є в наявності
одиниця
шт. 

Опис товару

Чорна текстильна застібка типу "петля / гачок", на клейовій основі 3М SJ-3572. Застібка липучка "гачок" шириною 25 мм, з акриловим клеєм 3М VHB, для використання у приміщеннях і на вулиці.

Купити самоклеючу застібку 3М 3572 можна у погонних метрах, або цілими рулонами по 45,7 метри. При купівлі рулону ціна липучки знижується!

Для використання зі стороною "петля": 3М SJ-3571. Загальна товщина після з'єднання складатиме 3,6 мм.

Принцип роботи липкої застібки 3М:

Застібка Hook&Loop «гачок-петля» (липучка велкро) складається з двох самоклеючих смуг. На одній із них розташовані гачки, на іншій петлі. Застібка здатна багато разів роз'єднуватися та знову з'єднуватися. Застібка характеризується дуже високим ресурсом – понад 5000 циклів.

Застібки SJ-3571 і SJ-3572 з нейлону мають унікальну акрилову клейову систему VHB, що витримує сильні перепади температури й вологості. Тому цей тип застібок використовується у транспортній промисловості та в електроніці. Застібки ЗМ пройшли випробування на негорючість у відповідності зі стандартами F.A.R.

Система швидкого монтажу й демонтажу «гачок-петля» – чудова альтернатива блискавкам, гачкам або скобам. Завдяки гнучкій основі липучка може наклеюватися на нерівні поверхні.

Застосовується:
  • у літаках, потягах і автомобілях для кріплення чохлів і подушок сидінь;
  • у легких, портативних виставкових стендах;
  • в електроніці;
  • для фіксації амортизаційних подушок у шоломах;
  • для монтажу кришок, панелей, датчиків;
  • для кріплення демонстраційних зразків: багато разів продукцію можна знімати, демонструвати покупцям – і без проблем кріпити назад;
  • для кріплення матраців, чохлів і подушок на м'яких меблях.

Температура експлуатації: від -29°С до +93°С

Стійкість до впливу розчинників:
Нейлонові самоклеючі липучки «гачок-петля» витримують дію стандартних розчинників і лужних розчинів. Деякі кислі розчини псують застібку.

Водостійкість:
Тривалий вплив високої вологості погіршує з'єднання «гачок-петля», після висихання властивості повністю відновлюються. Чорні застібки мають більш високу вологостійкість.

Як правильно використовувати застібку 3М на клейовій основі:
  • Перед з'єднанням поверхня повинна бути очищена від бруду, пилу, жиру. Типові розчинники – суміш ізопропилового спирту з дистильованою водою або гептан.
 
  • Проводьте склеювання за температури повітря та матеріалів вище +20 С. Застібка клеїться як липка стрічка: спочатку з клею видаляється захисний шар. Потім  застібка переміщається на чисту суху поверхню. Для одержання максимальної міцності з'єднання слід сильно притиснути склеєні за допомогою застібки деталі.
 
  • Транспортна міцність досягається негайно після з'єднання. Через 60 хвилин досягається приблизно 50% від максимально можливої міцності. 90% міцності досягається через добу, а максимальна міцність – через 3 доби.
 
Рекомендовані товари