3M™ P 591 Праймер, 1 л

Артикул (SKU): P591
1,839.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

3M™ P591 Праймер універсальний, для використання з клеями-герметиками 3М, 1 літр.

Праймер 3M™ P591 - однокомпонентна ґрунтовка чорного кольору, що значно покращує клейове з'єднання поліуретанових та гібридних герметиків з матеріалами з середньою та низькою поверхневою енергією. Універсальний праймер для скловолокна, ПВХ, полікарбонату, алюмінію, неіржавної сталі та скла.

Де застосовується праймер 3М Р591:

Для поліпшення клейового з'єднання клеїв-герметиків у машинобудуванні та суднобудуванні: вклейки скла, акрилу, полікарбонату; вклеювання лобового скла, кріплення панелей у транспортних засобах.

Сумісність з іншими продуктами:


Типові характеристики не затверділого матеріалу:
 
В'язкість при +20 С (воронка Форда діаметром 4мм) 12-15 с
Густина при +20С 0,95 +/- 0,05
Первинне схоплювання при +20 C 10 - 15 хвилин
Стандартний вміст твердих речовин  (EN 827) 35 - 38 %
Колір Чорний

Експлуатаційні характеристики
Температура нанесення +5°C – +35°C

Інструкція по застосуванню

Підготовка поверхонь
Поверхні повинні бути чистими, сухими, очищеними від пилу, залишків мастила та інших забруднюючих речовин, здатних негативно вплинути на склеювання. Якщо поверхні необхідно промити, можна використовувати метилетилкетон (МЕК) або ацетон.

Розчинники повинні відповідати місцевим нормативним документам. Перевірте сумісність використовуваного розчинника з оброблюваними поверхнями. У разі використання розчинників ліквідуйте всі джерела вогню на місці проведення робіт. Ретельно дотримуйтеся інструкцій щодо застосування продукту й запобіжних заходів, зазначених виробником або постачальником.

Методика нанесення
Перед використанням ретельно струсіть пляшку. Після використання негайно закрийте ємність. При контакті з вологою праймер почне твердіти. Тому, відкривши продукт, необхідно використати його протягом доби. Нанесіть ґрунтовку м’яким пензлем з повсті, що не містить ворсу, рівномірно прикладаючи невеликий тиск, щоб одержати однорідну й рівну плівку. Дайте висохнути 25 хвилин. Після висихання нанесіть герметик не пізніше ніж через годину, дотримуючись інструкцій, наведених у його технічному паспорті.

Термін зберігання
Праймер 3M P591 має термін зберігання 12 місяців з моменту відвантаження зі складу компанії 3M за умови зберігання в оригінальному пакуванні при температурі +21°C і відносній вологості 50%.

Запобіжні заходи
Перед використанням продукту ознайомтеся з інформацією щодо заходів безпеки й охорони праці, яка міститься в паспорті безпеки матеріалу та на його етикетці.
Рекомендовані товари