3М 471 Зелений скотч для розмітки та маркування підлоги, у рулоні 33 метри

Артикул (SKU): 471
810.00
грн
Є в наявності
ширина, мм
шт. 

Опис товару

Зелений скотч преміум якості 3M 471 для розмітки і маркування підлоги, довжина рулону 33м. Потрібну Вам ширину оберіть зі списку запропонованих.


Можлива поставка рулонів потрібної Вам ширини. За домовленістю ми виготовимо сигнально-маркувальну клейку стрічку зеленого кольору у вузьких (наприклад, 25 мм), або широких (100 мм і більше) рулонах.

Зелений скотч 3М 471 для розмітки поставляється за акційною ціною! Він ідеальний для розмітки ділянок руху, кольорового кодування, тимчасового захисту поверхонь, маскування, герметизації та інших застосувань. Кольоровий скотч добре розтягується і лягає на нерівні поверхні. Може бути видалений і не рветься при відклеюванні. Каучуковий клей забезпечує відмінну швидку адгезію до різних поверхонь. З успіхом замінює фарбування. Підходить для схильних до корозії поверхонь.


Кольорове маркування різних зон і обладнання на підприємстві – простий і інтуїтивно зрозумілий метод забезпечення охорони праці. Як правило, зелена розмітка вказує шляхи евакуації, запасні виходи і безпечні зони, аптечки і пункти першої допомоги.


На відміну від більш доступних за ціною клейких стрічок серії 764, стрічки 3M 471 довговічніші, більш стійкі до подряпин, стирання і дії розчинників.


Купити зелену клейку стрічку для розмітки 3М 471 можна від 1 рулончика!
Рекомендовані товари