3М H-700N Захисна каска з вентиляцією, застібка-храповик, різні кольори

Артикул (SKU): H-700N
417.00
грн
Під замовлення
Мінімальна партія
-
1
+
   шт.

Опис товару

Міцна, зручна та легка вентильована захисна каска 3М Н 700. Недорога, багатофункціональна та надійна, каска 3М H-700 захищає від невеликих предметів, що падають, і бризок металу.

Окремо можна купити підборідний ремінь для каски.

Отвори у верхній частині каски забезпечують ефективну вентиляцію. Вкорочений козирок розширює поле зору. При необхідності наголів'я можна розвернути на 180°, і в тісному приміщенні носити каску козирком назад. Перфороване наголів'я, що дихає, плавно регулюється застібкою храповиком.

Морозостійка: можна носити при температурах до -50°C. До касок серії H-701 ідеально підходять регульовані окуляри, захисні навушники, захисні лицьові щитки, комунікаційні гарнітури, а разом з новим адаптером – і зварювальні щитки 3M Speedglas 9100 9100FX і 100.


Традиційно колір захисної каски позначає статус або кваліфікацію співробітника.
  • Білі каски носять керівники організацій та підприємств, начальники ділянок і цехів, громадські інспектори з охорони праці, а також працівники служби техніки безпеки.
  • Червоні каски – для виконробів, майстрів, інженерів, технічних працівників, головних механіків і головних енергетиків. Жовті та помаранчеві каски зазвичай предназнечени для робітників і молодшого обслуговуючого персоналу.
  • На великому будівництві із залученням субпідрядників жовті та помаранчеві каски носять рядові робітники компанії-генпідрядника. У такому випадку зелені та сині каски використовують рядові робітники субпідрядних організацій.

Наявність потрібного Вам кольору просимо уточнювати. Будь ласка, вказуйте необхідний колір у коментарях до замовлення.
 
Рекомендовані товари