3М G3000CUV Захисна каска з вентиляцією, штифтова застібка, різні кольори

Артикул (SKU): G3000CUV
573.00
грн
Під замовлення
шт. 

Опис товару

Захисна каска G3000 проектувалася спільно з працівниками лісової промисловості і виробництва, і тому підходить для найскладніших умов праці та відповідає найжорсткішим вимогам безпеки. Інженерам 3М вдалося досягти підвищеного комфорту та більш широкого поля зору. Спеціальний індикатор 3М Peltor Uvicator підказує, коли потрібно міняти каску.

Виготовлена ​​каска 3М G3000 з високоякісного ABS-пластику, стійкого до впливу УФ-випромінювання, і характеризується найвищими показниками поглинання і розподілу ударних навантажень від предметів, що падають. До того ж каски ЗМ серії G3000 – одні з найлегших на ринку, вагою всього лише в 310 грамів.

Скорочений козирок каски розширює поле зору. За необхідності підшоломник можна розгорнути на 180° і носити каску козирком назад. Так набагато зручніше підніматися вгору та працювати у тісних приміщеннях. Оголів'я регулюється штифтовою застібкою. Каска прекрасно вентилюється для максимального комфорту.

Індикатор у вигляді червоного круга на потилиці заміряє вплив УФ-випромінювання і, поступово вицвітаючи, показує, коли час змінити каску.

Морозостійка: можна носити при температурах до -30°C. Відповідає і перевищує вимоги європейського стандарту EN 397. На касці відведене спеціальне місце для нанесення логотипу.

Колір захисної каски може використовуватися для спеціального позначення працівників.
  • Білі каски носять керівники організацій та підприємств, начальники ділянок і цехів, громадські інспектори з охорони праці, а також працівники служби техніки безпеки.
  • Червоні каски – для виконробів, майстрів, інженерів, технічних працівників, головних механіків і головних енергетиків. Жовті та оранжеві каски, як правило, призначені для робочих і молодшого обслуговуючого персоналу.
  • На великому будівництві із залученням субпідрядників жовті та оранжеві каски носять рядові робітники компанії-генпідрядника. В такому випадку зелені і сині каски використовують рядові робітники субпідрядних організацій.
  • Яскраво-зелені сигнальні (підвищеної видимості, HI-VIZ) каски використовують робочі, яких має бути добре видно. Наприклад, це співробітники аеропортів, дорожні робітники.

Наявність потрібного Вам кольору просимо уточнювати. Колір каски прохання вказувати у коментарі до замовлення. Залежно від кольору ціна може дещо відрізнятися.
Рекомендовані товари