3М G2001CUV Захисна каска без вентиляції, штифтова застібка, різні кольори

Артикул (SKU): G2001CUV
534.00
грн
Під замовлення
Мінімальна партія
-
1
+
   шт.

Опис товару

Захисна каска 3M G2000 відповідає найвищим вимогам безпеки. Спеціальний індикатор 3М Peltor Uvicator підказує, коли потрібно міняти каску.

Характеризується відмінними показниками поглинання і розподілу ударних навантажень від падаючих предметів. Збільшена задня частина каски додатково захищає шию. Оголів'я регулюється штифтової застібкою.

Індикатор у вигляді червоного круга на потилиці заміряє вплив УФ-випромінювання і, поступово втрачаючи колір, показує, коли пора змінювати каску.

Морозостійка: можна носити при температурах до -30°C. Невентильована каска має діелектричні властивості (ізоляція 440Vac, стандарт EN 50365). Відповідає і перевищує вимоги європейського стандарту EN 397. На касці відведено спеціальне місце для нанесення логотипу.

До касок серії G2000 ідеально підходять захисні окуляри, навушники 3М, а також захисні лицьові щитки.


Традиційно колір захисної каски позначає статус або кваліфікацію співробітника.
  • Білі каски носять керівники організацій та підприємств, начальники ділянок і цехів, громадські інспектори з охорони праці, а також працівники служби техніки безпеки.
  • Червоні каски – для виконробів, майстрів, інженерів, технічних працівників, головних механіків і головних енергетиків.
  • Жовті та оранжеві каски, як правило, предназнечени для робітників і молодшого обслуговуючого персоналу.
  • На великому будівництві із залученням субпідрядників жовті та оранжеві каски носять рядові робітники компанії-генпідрядника. В такому випадку зелені і сині каски використовують рядові робітники субпідрядних організацій.


Наявність потрібного Вам кольору просимо уточнювати. Будь ласка, вказуйте потрібний Вам колір в коментарях до замовлення. Залежно від кольору ціна може дещо відрізнятися.
Рекомендовані товари