3M PELTOR SportTac MT16H210F-478-GN Активні навушники для стрільби

Артикул (SKU): MT16H210F-478-GN
5,160.00
грн
Під замовлення
Мінімальна партія
-
1
+
   шт.

Опис товару

3M Peltor SportTac MT16H210F-478-GN – це нові активні протишумні навушники 3М для мисливства та спортивної стрільби. Чудово захищають слух від різких гучних звуків. Колір – зелений / помаранчевий.

У навушниках 3М Спорт Так використовується цифрова технологія, здатна відтворювати звуки і визначати напрямок звуку з максимально можливою природністю. Тихі звуки посилюються, тому в навушниках їх чути краще. Але особливо гарною характеристикою є швидкість реагування. У більшості випадків відсікання навіть не чут.

Функція активного захисту плавно регулює гучність. Цифрова схема відтворення звуку усуває різкі клацання, характерні для більшості протигаласливих навушників з активним захистом, наявних на ринку (багато користувачів вважають цей звук неприємним). Нові електронні пристрої, що використовуються у 3М Peltor SportTac, миттєво реагують, захищаючи слух від сильних імпульсних шумів.

Комфортні і ефективні навушники 3М Peltor SportTac також можуть змінювати колір. Помітні помаранчеві чашки ідеально підходять для командної роботи, проте їх можна швидко замінити чашками зеленого кольору для полювання на дичину.

Особливості моделі
  • Складане наголів'я.
  • Живлення від 2 елементів типу АAА.
  • Залежно від якості акумуляторів і температури навколо працюють до 600 годин.
  • Вага 318 грамів.
  • Знижують шум у середньому на 26 дБ.
 
3M PELTOR SportTac MT16H210F-478-GN

На фото активні стрілецькі навушники 3M Peltor SportTac у помаранчевому і темно-зеленому кольорах


Купити тактичні навушники для стрільби 3М PELTOR в Києві і по всій Україні можна в інтернет магазині офіційного представника 3М – ДК Бізнес Партнер!
Рекомендовані товари