Ізопропиловий спирт, 1 літр

225.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару


Ізопропиловий спирт (ізопропанол, ІПС) – універсальний очисник і знежирювач.


Рекомендується для обробки поверхонь перед нанесенням клеїв і клейких стрічок 3М. Може використовуватися розведеним дистильованою водою у співвідношенні 1:1.

Ізопропиловий спирт знежирює поверхню перед обробкою поверхні абразивом і допомагає прибрати пил після неї. Також компанія 3М рекомендує брати дистильовану воду для розведення й не розбавляти спирт водою з-під крану або зі свердловини: на поверхні можуть залишитися різні сухі домішки (іржа, солі) і погіршити адгезію.

Чи обов'язково розбавляти ізопропіловий спирт? У більшості випадків компанія 3М рекомендує співвідношення 50:50, тому що це підвищує змочуваність і менше пересушує поверхні. Для обробки металів ізопропанол не слід розводити.

Зверніть увагу, що для деяких поверхонь обробки ізопропанолом може бути недостатньо. Компанія 3М також рекомендує використовувати очисники 3М при складних забрудненнях, а також, коли це можливо, обробляти поверхню абразивом для кращої адгезії.

Для пофарбованих поверхонь і пластиків після знежирення потрібно додатково користуватися ґрунтом (праймером).  Спеціальної обробки вимагають скло й камінь, мідь і сплави з міддю, а також пластики й гуми, що містять пластифікатори. Будь ласка, проконсультуйтеся з нашими фахівцями із приводу кожного конкретного застосування скотчів і клеїв 3М: у складних випадках ми допоможемо провести тестування.

Важливо: будьте обережні при використанні. Не вживайте ізопропанол усередину! Уникайте тривалого впливу великих концентрацій випарів: це викликає головний біль, дратує очі й дихальні шляхи.


У нас Ви можете купити ізопропиловий спирт, що є рекомендованим очисником для наклеювання скотчу та склеювання адгезивами 3M, обсягом від 1 літру.
Рекомендовані товари