3M 503 OEM Поліуретановий клей герметик для вклеювання скла, 600 мл, чорний

Артикул (SKU): 503
432.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

Поліуретановий клей-герметик 3M 503 ОЕМ для вклеювання скла в транспорті, 600 мл ● колір чорний ●

Однокомпонентний герметик, рекомендований для встановлення та герметизації скла по периметру. Високоякісний поліуретановий клей герметик для скління, використовується для вклеювання:
З'єднує різнорідні матеріали: еластичний клей герметик 3M 503 підходить для скла, металу, дерева, гуми, високо енергетичних пластиків.

Герметик 3М 503 характеризується високою міцністю з'єднання та гнучкістю, використовується у транспортних засобах: для вклеювання скла у легкових та вантажних авто, тролейбусах, вагонах трамваїв і потягів.

Час утворення плівки – 40-60 хвилин.
Час після вклеювання скла, через який на транспортному засобі можна їхати (drive-away time) – 8 годин.

Клей-герметик для скла 3M 503 OEM має такі властивості:
  • повністю забезпечує герметизацію стиків для захисту від проникнення вологи;
  • окрім повного захисту від проникнення вологи зберігає еластичність з'єднання для зниження ударних і вібраційних навантажень, захищаючи скло від ушкоджень;
  • міцний і гнучкий;
  • стійкий до розтріскування.

Поліуретанові клеї герметики 3М, а також очищувач-активатор і праймер 3М для вклеювання скла розроблені для відповідності найвищим вимогам до склінню. Вони ідеальні для монтажу фритованого скла, можуть використовуватися з праймерами для з'єднання пластмас на основі полікарбонату й акрилу. Застосовуються при встановленні скла в автомобілях, потягах, на судах.

Клей-герметик 3М 503 реагує з вологою в повітрі та формує еластичне з'єднання з високою міцністю на розрив. Швидкість затвердіння клею-герметика 3М прямо пропорційно залежить від вологості повітря й температури. При температурі +21°С та вологості повітря 50% клей-герметик 3M досягне міцності на зсув в 1,7 МПа приблизно за 9 годин.

Клей-герметик ЗМ ОЕМ 503 виробляється у Франції.

Купити клей-герметик 3М для скла в Києві та з доставкою по Україні можна від 1 "ковбаси" об’ємом 600 мл!
Рекомендовані товари
Цікаві статті