3М Safety-Walk™ Жовто-чорна клейка стрічка антиковзна, 50мм х 20м

Артикул (SKU): SW 130
1,176.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

Антиковзна самоклеюча стрічка 3М Safety-Walk жовто-чорного кольору, із зернистим напиленням (абразивна). Ширина 50мм, у рулоні 20 метрів. Яскрава протиковзна стрічка для підлоги, сходів, на плитку.

Купити протиковзий скотч 3M Safety Walk можна від 1 рулону!

Застосування

Протиковзна стрічка 3M призначена для офісних і промислових приміщень, де існує ризик посковзнутися на сухих, мокрих або забруднених жиром поверхнях. Підходить для ділянок з помірним рухом транспорту. Для підлоги, сходів, пандусів, пожежних виходів, кухонь.

Антиковзаюча клейка стрічка 3М:

     Створює безпечну, неслизьку поверхню
     Довговічна, зносостійка
     Проста у використанні
     Жовто-чорний колір стрічки додатково служить для розмітки та маркування

Склад

Основа протиковзного скотчу 3М складається із гнучкої ПВХ-плівки у жовту і чорну смужку, з напиленням оксиду алюмінію. З іншого боку – шар чутливого до тиску клею, захищений паперовим лайнером.

Інструкція

Наклеювати на сухі, знежирені, чисті, гладенькі поверхні. Кути відрізаної клейкої стрічки варто заокруглити. Наклеївши, важливо акуратно притиснути, наприклад, гумовим валиком. Рекомендується використовувати через 24 години після наклеювання. Можна клеїти з праймером 94, для максимальної адгезії.

Антиковзаюча клейка стрічка 3М Safety-Walk жовто-чорна, фото

Купити фірмову антиковзну самоклеючу стрічку 3M у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові, Одесі, с доставкою по Україні від офіційного дистриб'ютора легко: просто оформіть замовлення у нашому інтернет-магазині!
Рекомендовані товари