Скотч-Брайт сірий 3М 07448, абразивний лист 158 х 224 мм, 1 штука

Артикул (SKU): 07448
51.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

3M Scotch-Brite 07448 Сірий абразив для ручного шліфування, зернистість ультра тонка (Ultra Fine, приблизно P 500 - Р 600), розмір 158мм х 224мм.

Сірий Скотч Брайт ЗМ 07448 – високоякісний абразивний матеріал, що застосовується для шліфування, очищення, вирівнювання та підготовки до нанесення фінішної фарби на поверхні з металу, дерева, пластмас і композитних матеріалів. Одне із частих застосувань – матування лекальних, кромкових поверхонь у зоні переходу, матування внутрішніх поверхонь деталей (капот, двері) перед нанесенням бази.

Аналогічний за зернистістю сталевій ваті градації 00. Однак у експлуатації значно перевершує сталеву вату: не іржавіє, не розсипається, не залишає дрібних металевих задирок у відшліфованому матеріалі.

Абразивний лист сірого Скотч-Брайту завдяки гнучкій нетканій основі дозволяє якісно обробляти нерівні поверхні і кути. Матеріал стійкий до зносу і температури.

Матеріал абразиву: карбід кремнію.

Призначений для обробки таких поверхонь: алюмінію, нержавіючої сталі, композитів; скла; жароміцних і стійких до корозії сплавів нікелю; пластиків; фарби.

Сфери застосування: деревообробка та виробництво меблів; обробка металу; автомобільна і авіаційна галузі.

Правила техніки безпеки:
Виконувати шліфування рекомендується у приміщенні з хорошою вентиляцією, працювати у захисних окулярах, респіраторі та рукавичках.

Фото сірого Скотч-Брайта 3М 07448 у листах
Купити сірий Скотч-Брайт ЗМ у Києві або з доставкою по Україні можна від 1 абразивного листа, або коробками по 20 штук
 
Рекомендовані товари