3M™ 94 Праймер для скотчів, 0,945л

Артикул (SKU): 94
2,127.00
грн
Під замовлення
шт. 

Опис товару
Праймер для плівок і скотчів 3М 94 підвищує адгезію клейких стрічок до таких поверхонь як поліетилен, поліпропілен, АБС, ПЕТ, ПБТ, бетон, дерево, метал і пофарбовані металеві поверхні.

Праймер (ґрунтовка) для двостороннього скотчу 3M 94 поліпшує адгезію, збільшує опірність клейких стрічок дії пластифікаторів.

Фізичні властивості
 
Суха речовина Приблизно 6%
Колір Прозорий бурштиновий
Температура спалаху  -20°C
Витрачання 1 літр на ~14,7 м²
Щільність 820 грамів на літр (820 кг/м³)
В'язкість 1-10 (максимум 35) cps
Термостійкість +110°C


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: ЗАВАНТАЖИТИ ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ

Підготовка поверхні
Поверхня, на яку наноситься праймер 94, повинна бути чистою й сухою. Для очищення забрудненої поверхні рекомендується використовувати суміш ізопропилового спирту з дистильованою водою 1:1.

Як використовувати праймер 3М 94
Перед використанням баночку із праймером 94 необхідно струсити. Нанесіть тонкий однорідний шар на поверхню, що приклеюється, використовуючи мінімальну кількість, необхідну для рівномірного покриття поверхні. Перед тем як склеїти дайте праймеру висохнути. Зазвичай для цього потрібно 5 хвилин в умовах кімнатної температури. Переконайтеся, що праймер наноситься на чисту поверхню. Для пористих поверхонь може знадобитися повторне нанесення праймера для досягнення однорідності покриття поверхні та гарної адгезії. У цьому разі необхідно дати просохнути першому шару праймера й лише потім наносити другий шар. Праймер 94 можна наносити пензликом, губкою або валиком.

Не рекомендується використовувати праймер 3М 94, якщо на з'єднання надалі буде діяти температура вище +110°C. Також з обережністю використовувати для скла, тому що 94 праймер не стійкий до УФ-випромінювання. Для скла рекомендується силановий праймер 3M.

Очищення
Для видалення праймера для плівки ЗМ 94 використовується ацетон. Увага: дотримуйтеся рекомендацій виробника відповідно до техніки безпекипід час роботи з розчинниками.

 
Рекомендації по зберіганню:
  • праймер повинен зберігатися в оригінальній банці;
  • ємність має бути щільно закрита, щоб розчинник не випаровувався.
Рекомендовані товари