Силановий праймер для скла 3М VHB Silane Primer, 1 літр

Артикул (SKU): 3M Silane Primer
762.00
грн
Є в наявності
шт. 

Опис товару

Праймер для скла 3M VHB Silane Primer, 1 літр. Застосовується для захисту гідрофільної поверхні скла від проникнення води й запобігання ослабленню клейового з'єднання односторонніх та двосторонніх клейких стрічок зі склом. Не залишає після себе плівки.


Як працює силановий праймер 3М для скла?
Скло за своєю природою гідрофільне, тобто на ньому як правило присутній конденсат, який здатний зіпсувати клейове з'єднання. Силановий праймер створює на склі гідрофобну поверхню, щоб захистити клейове з'єднання від води. Інакше кажучи, матеріал приклеюється не до конденсату на склі (як це буває без використання праймера), а до самого скла.

Силановий праймер поліпшує адгезію скотчів 3М до скла, запобігає відклеюванню.

Застосування
  •     Кріплення літер на скляну поверхню фасадів будинків
  •     Вклеювання оглядових віконець приладів
  •     Збирання скляних перегородок ванних кімнат, кухонь
  •     Герметизація швів, коли одна із поверхонь - скло
  •   Загалом при будь-якому склеюванні зі склом, особливо коли на з'єднання діятимуть значні навантаження
 
Підготовка поверхонь

Поверхня скла повинна бути чистою та сухою. Будь-які забруднення, у тому числі відбитки пальців, можуть вплинути на адгезію. Для очищення поверхні рекомендується використовувати ізопропиловий спирт із дистильованою водою 50:50. Температура нанесення праймера повинна бути не нижче +15°С.
 
Методика нанесення

1. Змочіть чисту серветку або пензлик праймером.
2. Ділянку скла, на яку буде наноситися скотч, протріть в одному напрямку неворсистою серветкою або пензлем, змоченим у праймері.
3. Для найкращого результату шар праймера повинен бути дуже тонким, чого можна досягнути у такий спосіб:
  • Нанесіть праймер дуже швидко, так, щоб він висихав у міру нанесення або протріть шар праймера сухою серветкою без ворсу відразу після нанесення.
  • Після нанесення праймера скло не повинне втрачати прозорості, на ньому не повинна утворюватися видима плівка. Помутніння скла свідчить про зайву кількість нанесеного праймера, яку слід видалити до висихання чистою сухою серветкою. При кімнатній температурі слід почекати 1-2 хвилини після нанесення праймера.
  • Якщо надлишок праймера не вдалося прибрати відразу, то слід видалити праймер повністю шляхом протирання ізопропиловим спиртом і повторити процедуру нанесення праймера спочатку.
  • Скотч слід наклеювати безпосередньо після висихання праймера (приблизно 5 хвилин).

Зберігання: за температури від +15 до +35°С. Не піддавати дії низьких температур!

Увага: силановий праймер 3М вогненебезпечний. Використовуйте з обережністю.
Рекомендовані товари