акція!

3M VHB RP45F Двосторонній суперміцний скотч, товщина 1мм, в рулоні 33м – АКЦІЙНА ЦІНА!

Артикул (SKU): RP45F
468.00
грн
Є в наявності
ширина, мм
шт. 

Опис товару


УВАГА: зараз на скотч 3M RP45F діє знижка!

3M VHB RP45F – двосторонній високоміцний скотч сірого кольору, товщина 1.1 мм, довжина рулону 33 метри. Ширину потрібно вибрати зі списку.

RP45 – монтажний двосторонній скотч для склеювання різних матеріалів, у тому числі металів, багатьох пластиків і пофарбованих поверхонь. 3M VHB RP45 – аналог клейкої стрічки 3М VHB 4941, більш економічний за ціною, підходить для менш складних випадків склеювання.

Лайнер червоного кольору з поліетиленової плівки, що зафіксовано в артикулі: F (film).

Високоміцний двосторонній скотч ЗМ VHB RP45 застосовується всередині приміщень, на вулиці, а також для виробництва транспортних засобів.

Термостійкість: від - 30°C до + 93°C, на недовгий час до + 121°C

Адгезія до сталі: 350 Н / 100 мм
 

Інструкція з застосування двосторонньої клейкої стрічки 3М VHB RP45
 
Знежирення поверхні: більшість матеріалів потрібно знежирювати розчином ізопропилового спирту та дистильованої води 50:50.

Грунтовка: спеціальний праймер для скотчу 3М 94 значно покращує силу адгезії до поверхні матеріала, на яку буде наклеюватися скотч. Це такі матеріали, як пластмаси (особливо гнучкий ПВХ) та пофарбовані поверхні, вони містять компоненти, що з часом виходять на поверхню та знищують клейове з'єднання. Спеціальна підготовка також необхідна для скла (силановий праймер). З обережністю потрібно ставитися до склеювання міді та сплавів, що містять мідь.

Тиск: після приклеювання скотчу необхідно притиснути місце з'єднання, наприклад, валиком.

Температура нанесення: Скотчі 3M VHB потрібно клеїти при  температурі, що перевищує +15°С. Найкращий результат досягається у діапазоні +21-38°С.

Час: 90% міцності склеювання досягається за 24 години при кімнатній температурі, повна міцність через 72 години. До цього часу давати на з'єднання повне навантаження не рекомендується. Щоб прискорити процес, можна підсушити склеєні деталі при +60С протягом години.
Рекомендовані товари
Цікаві статті