3М™ Peltor™ Fahrenheit™ 71360-00013М Закриті окуляри зі змінними плівками, ацетатні

Артикул (SKU): 71360-00013М
411.00
грн
Немає в наявності

Опис товару

Закриті вентильовані захисні окуляри 3М 71360-00013М з ацетатної лінзою на широкому регульованому ремінці. Форма окулярів із циліндричними лінзами забезпечує огляд на 180°. У комплекті 2 змінні захисні плівки, більше плівок можна замовити додатково. Окуляри 3М Фаренгейт зі змінними плівками чудово підходять для фарбування. Плівки закріплюються на передній бік окулярів.

Ацетатна лінза має підвищену стійкість до розбивання, прогинається, відновлюючи форму після зникнення навантаження. Також ацетатна лінза захищає від бризків хімічних рідин (кислот, лугів, нафтопродуктів), бризків металу та гарячих уламків. Окуляри стійкі до впливів частинок із низькою енергією, а також до екстремальних температур від -5°С до + 55°С (маркування FT). Захищають від ультрафіолетового випромінювання.

Система непрямий вентиляції відводить гаряче повітря і перешкоджає запотіванню в жарких і вологих умовах. Неопреновий ремінець легко миється, що важливо на харчовому виробництві.

Можна носити поверх коригуючих окулярів – всередині оправи є кріплення для дужок. Окуляри серії Фаренгейт відмінно поєднуються з іншими ЗІЗ 3М.

Рекомендується використовувати захисні окуляри 3М зі змінними плівками:
  • при фарбуванні: при потраплянні бризків фарби можна просто замінити плівку;
  • при інженерних роботах;
  • на будівництві;
  • при технічному обслуговуванні та ремонті;
  • при монтажних роботах;
  • на виробництві харчових продуктів та напоїв.

Фото захисних окулярів 3М Peltor Fahrenheit 71360-00013М в оригінальній упаковці

Фото закритих окулярів 3М Фаренгейт зі змінними захисними плівками в оригінальній упаковці
Рекомендовані товари