3М VHB RP32 Високоміцний двосторонній скотч товщиною 0.8мм, довжина рулону 66 метрів

Артикул (SKU): RP32
345.00
грн
Немає в наявності

Опис товару

Монтажна двостороння клейка стрічка високої міцності 3M VHB RP32, на акриловій основі світло-сірого кольору. Товщина 0,8 мм, довжина рулону – 66 метрів.

Двосторонній скотч 3М VHB RP 32 застосовується для високоміцного довговічного приклеювання різних матеріалів у приміщеннях, транспорті та на вулиці. Відрізняється середнім значенням товщини (0,8 мм), промисловою довжиною рулону (66 метрів), паперовим захисним лайнером і економічною ціною.

Клейка стрічка RP32 підходить, щоб склеїти чисті металеві поверхні, деякі пластмаси (полікарбонат, АБС, акрил) та інші матеріали. Для пофарбованих поверхонь, а також гнучких або «жирних» на дотик пластиків обов'язкове застосування праймера 3М 94. Склеювання зі склом потребує використання силанового праймера.

Особливості та сфера застосування двостороннього монтажного скотчу 3М VHB:

Якісний оригінальний скотч 3М для високоміцного склеювання поверхонь із вкрай невеликими нерівностями.
Підходить для вулиці, у процесі експлуатації термостійкий (до +90°С постійно, до +120°С недовго), УФ-стійкий, водостійкий, стійкий до дії розчинників.
За низкою факторів кращий за механічні методи кріплення, оскільки дозволяє уникнути свердління поверхонь, а також завдяки еластичності компенсує вібрацію і різне термічне розширення різнорідних матеріалів.
Доступна порізка двостороннього скотчу: купити 3М VHB RP32 можна в будь-якій ширині починаючи від 5мм і більше.
Гарна клейка стрічка для нескладних випадків склеювання при виробництві реклами, транспортних засобів, дверей: монтажу табличок, панелей, об'ємних літер, обшивки, ребер жорсткості в інтер'єрі та екстер'єрі.
 
Технічні характеристики двостороннього скотчу RP 32:


Товщина – 0,8 мм

Основа – спінений акрил сірого кольору, з акриловим клеєм

Щільність основи – 720 кг / м³

Захисний шар – білий силіконізований папір із червоними літерами 3М

Зусилля на відрив (нержавіюча сталь) – 31,5 Ньютонів / 10 мм ширини

Зусилля на розрив (Т-подібний алюмінієвий блок) – 585 кПа

Динамічний зсув (нержавіюча сталь) – 515 кПа

Інструкція із застосування:

  • Скотчі 3M VHB починають склеювати матеріали після прикладання тиску, поступово «затікаючи» у мікроподряпини на поверхнях. Для правильної роботи клейкої стрічки деталі, що склеюються, повітря у приміщенні та сама стрічка повинні бути температури +21 – 40°С.
  • Якщо це можливо, здійсніть легку обробку матеріалів абразивом, круговими рухами.
  • Змішайте ізопропиловий спирт і дистильовану (або максимально очищену) воду у співвідношенні 50:50. Тканиною без ворсинок в одному напрямку протріть місця склеювання, видаливши пил і жир.
  • Якщо склеюються пластмаси або пофарбовані поверхні, вкрийте їх праймером 94. Якщо приклеюється скло, то на нього слід нанести силановий праймер. Праймер наноситься максимально тонким шаром, і повинен декілька хвилин висохнути.
  • Не торкаючись скотчу пальцями, наклейте його, прикладіть тиск – вручну або гумовим валиком.
  • Міцне склеювання досягається не одразу. Теплі умови повинні зберігатися у найближчі 1-3 доби після склеювання. 90% міцності при дотриманні правильної процедури скотч набирає за 24 години. Прискорити цей процес можна, якщо склеєні деталі протягом години будуть піддані дії підвищеної температури (не більше + 66°С).
Рекомендовані товари
Цікаві статті