акція!

Автомобільний скотч 3М GT 6008 F для емблем, товщина 0,8мм, у рулоні 66м

Артикул (SKU): GT 6008
198.00
грн
Є в наявності
ширина, мм
-
+
шт. 

Опис товару

Двосторонній автомобільний скотч 3M GT 6008 F для приклеювання емблем і легких декоративних елементів на авто, на еластичній акриловій основі. Товщина клейкої стрічки 0,8 мм, довжина рулону 66 метрів. Ширину рулону Вам необхідно ввести самостійно.

Скотч ЗМ GT 6008 для авто характеризується хорошою адгезією до поверхонь автомобіля, високою міцністю основи, довговічністю при використанні і всередині, і зовні автомобіля. Двосторонній автомобільний скотч 3M GT 6008 F в'язкоеластичний, тому добре розподіляє навантаження при вібрації автомобіля.

Характеристики та властивості скотчу 3М GT 6008F:

Призначення Автомобільний скотч для монтажу легких деталей: емблем, декоративних накладок зовні та у салоні
Колір Сірий
Склад Високоміцна акрилова спінена основа, просочена акриловим клеєм
Товщина основи 0,8 мм +/- 0,1 мм
Густина основи Середня, 700 кг/м³
Захисний шар (лайнер) Червона поліетиленова плівка
Температура експлуатації Від -40 до +120°С, короткочасно до +160°С
Адгезія при Т-подібному розриві, склеєний анодований алюміній, швидкість розриву 300 мм на хвилину
Схема тестування міцності скотчу для авто 3М GT6008
20 Ньютонів на 1 см ширини скотчу
Адгезія при відриві під кутом 90°, склеєні полірована сталь і анодований алюміній, швидкість відриву 300 мм на хвилину
Тестування адгезії на відрив двостороннього скотчу для авто 3М GT6008
  • Через 20 хвилин за кімнатної температури після склеювання: 22 Ньютони на 1 см ширини скотчу
  • Через 72 години за кімнатної температури після склеювання: 27 Ньютонів на 1 см ширини скотчу


Підготовка поверхні і процес приклеювання
  • Температура скотчу, авто та деталей, що склеюються, на момент склеювання та як мінімум на 24 години після склеювання повинна бути в діапазоні від +18 до +40°С. При холодній температурі клей застигає, і втрачає свої властивості.
  • Склеюйте сухі, чисті поверхні. Знежирте їх розчином ізопропилового спирту та очищеної води 1/1, дайте кілька хвилин висохнути.
  • Склад матеріалів, що склеюються може істотно впливати на силу склеювання. Через неможливість перевірити склад автомобільних пластиків, для максимально надійного склеювання рекомендуємо використовувати 3М 94 праймер для скотчів. За допомогою пензлика на знежирені поверхні дуже тонким шаром наноситься праймер. Через 5 хвилин, коли праймер підсохне, можна розпочинати нанесення скотчу.
  • Акуратно, не торкаючись клейкої поверхні скотчу руками, приклейте деталь на скотч. Тепер склеєні матеріали необхідно притиснути: сильне одноразове притиснення по всій площі приклеювання дозволяє початися процесу склеювання.
  • Як правило, через 20 хвилин досягається 50% адгезії (сили склеювання), через 24 години 90%, і повністю процес завершується через 72 години при кімнатній температурі. Після цього клейове з'єднання можна піддавати температурним коливанням у заявленому широкому діапазоні.

Купити акриловий двосторонній скотч 3М GT6008 для авто, приклеювання емблем можна у місті Київ, а також з доставкою по Україні, у потрібній Вам ширині рулону!
Рекомендовані товари