3М PT 1100 F Скотч для молдингів на авто, товщина 1.1мм, у рулоні 66 метрів

Артикул (SKU): PT 1100
705.00
грн
Є в наявності
ширина, мм
-
+
шт. 

Опис товару

Скотч для приклеювання молдингів на авто 3М РТ 1100, у рулоні промислової довжини 66 метрів. Товщина клейкої стрічки 1,1 мм, колір чорний, захисний шар червоний.

Якісний оригінальний скотч 3М, відмінно підходить для кріплення декоративних елементів зовні та всередині авто: молдингів, емблем, накладок, ущільнювачів.

3M PT 1100 – спеціальний автомобільний двосторонній скотч з високою адгезією до багатьох автомобільних поверхонь: пластмас із середньою поверхневою енергією, пофарбованих і вкритих лаком матеріалів. На пофарбовану поверхню автомобіля слід наклеювати ту сторону, з якої буде зніматися червоний захисний шар.

Можна замовити будь-якої потрібної ширини: вузький або широкий скотч. Рулончики конвертуються по ширині з великого джамбо рулону. Рулончики не пакуються в блістери.

Переваги скотчу для молдингів ЗМ РТ1100
 • Висока початкова адгезія
 • Термостійкість від -40 до +90°С на тривалий час
 • Стійкість до сонячного світла, вологи і перепадів температури
 • Спінена акрилова основа для нерівних поверхонь
 • Завдяки властивостям в'язкоеластичності компенсує різне температурне розширення матеріалів, поглинає вібрацію і ударні навантаження
 • Надійно склеює та герметизує
 • Для ручних і автоматизованих процесів

Технические характеристики автомобильного скотча 3М РТ1100 F
 
Колір Чорний
Товщина 1,1мм
Ширина Можлива будь-яка, слід ввести значення у спеціальне поле, розташоване під ціною товару
Довжина рулону 66 метрів
Основа Спінена акрилова, густиною 545 кг/м³
Захисний шар Червоний лайнер із плівки
Клей Акриловий, з двох боків скотчу розташовані два різних функціональних клейових шари. Сторона, з якої знімається захисний лайнер, розрахована на приклеювання до пофарбованої поверхні автомобіля
Адгезія до неіржавної сталі, на відрив під кутом 90° З боку лайнера
З боку без лайнера
35 Ньютонів / 1 см ширини
Температура експлуатації Від -40 до +90°С на тривалий час, недовго до +120°С


Інструкція з приклеювання на двосторонній скотч 3M PT 1100
 • Рекомендується підбирати скотч такої ширини, щоб він ліг на молдинг або накладку повністю.
 • Маскувальним (малярним) скотчем можна позначити межі приклеювання декоративного елемента на кузові.
 • На момент склеювання температура автомобіля, приклеюваних деталей, і самого скотчу, а також навколишнього середовища повинна бути кімнатна: від +18 до +40°С. Приблизно ще добу після склеювання даний температурний режим повинен зберігатися. Якщо недостатньо тепло, скотч ніби «застигає», втрачаючи здатність до ефективного склеювання. У холодну пору року склеюють тільки в теплих приміщеннях, також не буде зайвим підігріти і просушити поверхню обігрівачем або феном.
 • Склеюються чисті сухі матеріали без вологи, пилових і жирних забруднень, і старих клейових залишків. Проведіть знежирення сумішшю ізопропилового спирту і дистильованої води 50/50. Після висихання протягом декількох хвилин можна розпочинати склеювання.
 • Різні добавки у складі матеріалів, що склеюються, можуть негативно впливати на якість приклеювання. Оскільки склад автомобільних пластмас контролювати неможливо, для максимально міцного приклеювання рекомендуємо застосовувати 3М 94 праймер для скотчу. Пензлем без ворсинок на знежирені ділянки деталі, на котрі безпосередньо наклеюватиметься скотч, дуже тонким шаром наноситься праймер. Через 5 хвилин, коли праймер висохне, можна наклеювати скотч.
 • Наклейте скотч (стороною, що не захищена лайнером) на молдинг або іншу декоративну деталь. Притисніть скотч до поверхні валиком або вручну.
 • Інша сторона, захищена червоним лайнером, призначена для монтажу на пофарбовану поверхню. Зніміть захисний лайнер, і приклейте деталь на поверхню авто. Здійсніть сильне одноразове притискання по всій площі приклеєної деталі, щоб скотч почав діяти.
 • В умовах теплої температури, приблизно через півгодини досягається половина максимальної сили приклеювання, через добу – 90%, і завершується процес склеювання через 3 доби. Надалі склеєні матеріали можна експлуатувати у заявленому діапазоні температур.

На зображенні 3M PT 1100 скотч автомобільний для молдингів

На фото автомобільний скотч 3М РТ 1100 чорного кольору, з червоним захисним шаром

Оригінальний скотч 3M PT1100 на фото: слабко видимий принт 3М на червоному лайнері
На зображенні скотч 3М оригінал для авто, на червоному захисному шарі слабо помітний принт ЗМ

Купити двосторонній скотч 3M PT1100 оригінал для молдингів на авто можна у Києві, а також із доставкою по Україні, у будь-якій необхідній Вам ширині рулону, від офіційного представника 3М! На рулони промислової довжини дуже вигідна ціна.
 
Рекомендовані товари